ADLER - Narzędzia
plenfrderu

O nas

Firma Mar Andrzejewski Sp. j. z siedzibą w Łodzi


Jesteśmy firmą rodzinną. Od 1991 roku prowadzimy dystrybucję urządzeń warsztatowych na terenie całej Polski oraz w krajach sąsiednich. W naszej ofercie są m. in. sprężarki, narzędzia pneumatyczne i osprzęt armatura pneumatyczna, pistolety pneumatyczne i lakiernicze, aerografy oraz spawarki, prostowniki i agregaty prądotwórcze, produkowane we Włoszech oraz na Dalekim Wschodzie.
AdlerR 30mm
Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami oraz doświadczeniu w branży, w 2009 roku powstała nowa marka ADLER – wyselekcjonowana i wyprodukowana wyłącznie dla firmy MAR. To marka o wysokiej jakości i szerokim asortymencie produktów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, gwarantuje najwyższą jakość wykonania, wytrzymałość i skuteczność działania. Spełniamy oczekiwania tak profesjonalistów jak i hobbystów, oferując urządzenia o różnym poziomie zaawansowania technologicznego. Z naszego sprzętu będzie zadowolony „warsztatowy majsterkowicz” i zawodowiec o wysokich wymaganiach. Od lat naszym priorytetem jest rzetelność, profesjonalna obsługa klienta oraz zgodność z normami i dyrektywami UE. Sprzęt przez nas dystrybuowany jest solidny i bezpieczny dla użytkownika – dzięki temu cieszymy się wieloletnim zaufaniem wymagających klientów. Nasze działania skupiamy na właściwej obsłudze kontrahentów – tu liczy się ciągłość i terminowość dostaw oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nie zostawiamy klientów bez wsparcia – staramy się rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia, wymagające głębszej analizy technologicznej. Naszym odbiorcom zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Tu też działamy szybko i skutecznie – nie możemy pozwolić, by klient odczuwał brak urządzenia oddanego do przedłużającej się naprawy.

Firma MAR Andrzejewski zawsze przywiązywała wagę do najwyższej jakości swojej pracy. Dzięki temu stale przybywa nam partnerów krajowych i zagranicznych.

Zapraszamy do ich grona!